MIS VÄRVI TULEB MU LÕPUKLEIT? #4

Vahepeal oli kleidi tegemisse päris pikk paus, kuid nüüd on kangad ostetud ja õmblemisega ots lahti tehtud! Algne plaan oli valge kangas, kuid mõtteis oli mul alati ka teine variant juhuks, kui sobivat valget ei leia või avastan, et valge ei ole ikka päris minu värv. Ülihästi läks sellega, et sattusin poodi just sellel ajal, kui kogu kaup oli -50%, seega värvivalik tuli ruttu teha. Kirsipunane on see, millele minu pilk pidama jäi ja olen oma valikuga ülirahul! See on täpselt see “minu värv”, millega kunagi mööda ei pane.

Kleit on omadega praegu nii kaugel, et kõik osad on kangast välja lõigatud, ääred masinaga ääristatud ning veel nipet-näpet pisemad õmblused tehtud. Puudu on veel sobiva pikkusega lukk ning pitsiriba, mis äärtesse läheb. Seega seisab mõni samm praegu nende asjade puudumise taga. Samuti ei ole ma veel päris kindel, kuidas see lukk mul jooksma hakkab.

Kellel on lõpetamiseks juba riietus olemas ning mis värvi? Huvitav oleks lugeda ka teie valikutest 🙂

xoxo

If you found it educating, inspiring or motivating, you can share it with your friends:

elokumel

2 comments to “MIS VÄRVI TULEB MU LÕPUKLEIT? #4”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. Nelli Ojasaar - 04/03/2018 Reply

    Kus sa õmblemist õppisid? 🙂

    • elokumel - 04/03/2018 Reply

      Otseselt ei olegi seda kuskil õppinud. Kõik teadmised pärinevad põhikooliaegsetest käsitöötundidest ning igapäevaselt aitab mind suures osas mu ema, kes ise on ka käsitööõpetaja 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.