TERVE RODU NÄITUSEID JA KOKKUVÕTE SUVEST NING PRAEGUSTEST TEGEMISTEST

Holaa! I’m back. Kooliaasta hakkas pihta ka minu jaoks lõpuks – esimene nädal on läbi ja palju põnevat ootab ees.

Suvi möödus peamiselt töötades – veetsin juba kolmanda suve Põldma Kaubanduses. Maru mõnus oli taas teha midagi, millega ma juba tuttav olin, kuid Tartust Tallinnasse minek oli minu jaoks siiski kerge väljakutse, et oma oskused natuke intensiivsemas keskkonnas proovile panna. Olen oma otsusega rahul, kuid ma eeldan, et 2020 suve veedan ma Inglismaal, sest rahalises mõttes on see hulgaliselt targem valik (maksin terve suve renti mõlema elukoha eest).

Kujunduspäev

Kohe suve alguses toimus Estonian Fashion Festival, kus mul oli võimalus teha nende Instagrami story’sid – jällegi ülihea kogemus ja kasulik märge CV-l. Juba märtsist alates olin jälgijaskonna laiendamisega abiks nii palju kui kooli kõrvalt jõudsin.

Lisaks kohtusin ühe fotograafiga, kellele ma kübaramodelliks sain olla, nii et see oli hästi lahe ja mõnus kogemus ja aitäh Jane!

Mitut näitust külastasin ka – Fotografiskas oli täiesti i-m-e-l-i-n-e Jimmy Nelsoni näitus ja hiljem Kirsty Mitchelli imedemaa. Eriti loomingulises valdkonnas on megaoluline selliseid kohti külastada, nii ideede kui ka lihtsalt silmaringi mõttes. Lisaks Fotografiskale on Telliskivi loomelinnakus veel Juhan Kuusi Dokfoto Keskus, kuhu emps mind vedas – seal oli ka parasjagu üks vahva näitus. KUMUs Tommy Cashi ja Rick Owensi näitusel käisin ka giidiga (üksi oleks olnud natuke keeruline tõlgendada kõiki elemente, mis seal olid), nii et siit ka üks tip! Ja VEEL – 3 päeva enne Eestisse tulekut käisin Londonis V&A muuseumis Diori näitusel, mis võttis mu sõnatuks. Seal oli nii palju ilu ja ajalugu, et ma olin täiesti vapustatud.

Jimmy Nelson @Fotografiska


Kirsty Mitchell @Fotografiska


Anja Niemi @Fotografiska


Alison Jackson @Fotografiska


Pentti Sammallahti @Fotografiska


Robert Doisneau @JuhanKuusiDokfotoKeskus


Tommy Cash x Rick Owens @KUMU

Tommy Cash
Tommy Cash
Rick Owens

Christian Dior @V&A London

Mõtlesin sellel kooliaastal kindlasti ka töötada kooli kõrvalt, kuid minu kandideerimised on ainult nii palju vilja kandnud, et Anthropologie’ga oli kerge vestlus telefoniteel. Selle tulemusena mõtlesin siin teistele lahendustele, millel ma hetkel pikemalt ei peatu.

Lisaks kohustuslikule koolitööle võtsin endale selleks aastaks lisaks Women in Business society sotsiaalmeedia (vabatahtliku) rolli. Seda ma täitsa naudin ja sain ka Bunfight’i kogemuse osaliseks (ülikooli society’te mess), kus eelmisel aastal ise algaja tudengina informatsiooni kogumas käisin ja see aasta teisel pool lauda sain olla.

Koolis on hetkel korraga 2 moodulit – Trend Forecasting ja valikainena Sight & Sound (filmikultuur ja selle tõlgendamine). 2 nädala pärast tuleb Trend Forecasting’u asemele Product Management, mis tundub midagi uut ja huvitavat minu jaoks!

Nii palju siis lühidalt sellest, mis juba toimunud ja praegu toimumas. Ütlen ausalt ära, et minu kirjutiste eesmärk ei ole enam otseselt teistele informatsiooni jagamine, vaid pigem iseendale oma ülikooliteekonna jäädvustamine, et hiljem meenutada, mis tehtud ja kus käidud sai. Sellepärast ka üsna konarlik kirjastiil ja nö toimetamata tekst minu poolt, sest ma lihtsalt tahan selle informatsiooni endale kirja saada. Nagu elektrooniline päevik, see ju blogi mõte olema peakski!? Igatahes on mul hästi hea meel, kui sind ka mu teekond huvitav või sind kuidagi sellega inspireerida saan 🙂

If you found it educating, inspiring or motivating, you can share it with your friends:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *